Sirsnīga kopradīšana vecākiem ar bērniem

Laiks

Aicināti uz jēgpilnu tikšanos un darbošanos vecākiem kopā ar saviem bērniem 5-14g., lai caur kustībām, spēlēm un sarunām iepazītu viens otru un sevi, kā arī apmainītos viedokļiem un domām, tādejādi veidojot izpratni par dažādu notikumu mijiedarbību un paplašinātu redzesloku.

Katra nodarbība tiek izmantoti dabas materiāli un tās ir vērstas, lai mūsos rastos prieks, otra pieņemšana, pateicība, klātesamība, tādejādi mēs kļūstam smaidīgāki un veselāki.

Ļoti svarīga ir šī kopā būšana, jo šodien pētījumi  jau liecina, ka ir pat izmainījusies bērnu sociālā ekoloģija – ja mazam bērnam vienmēr bijusi vajadzība būt tuvāk emocionālas piesaistes personām, piemēram, vecākiem, tad šobrīd bērns ļoti bieži izvēlas atrasties tālāk no cilvēkiem un būt tuvāk tehnoloģijām.

Tiekamies, lai izbaudītu interesantas spēles, caur kurām varam atklāt tik ļoti vērtīgas sajūtas, tik vērtīgas īpašības, kas palīdzējušas un palīdz labi justies, sajust klātesošu savu iekšējo spēku, rast dziļāku atklāsmi par Cilvēka prātu un Augstāko prātu. Rodam ieskatu, ko varam mācīties arī no negatīvajām īpašībām.

Mēs jau grupiņā esam vairāki bērni un vecāki, un gribam spēlēties vēl un vēl. Mēs Tevi gaidām. Ņem līdzi savu visaktuālāko tēmu, jautājumu vai situāciju, kas Tev šobrīd ir svarīga. Un izbaudi savstarpēju atbalstu. Varbūt Tev ir svarīgi gūt mieru, mācīties rāmumu, būt uzmanīgākam, pacietīgākam, spēt labāk koncentrēties, radoši darboties?Varbūt gribi kopā radīt sirsnīgas spēles savai Dzimšanas dienai?

Varbūt arī Tev ir pazīstamas sekojošas sajūtas? Skumji, nedroši, bailīgi, tik pieķērusies savām mantām, vēlmēm, lēkāju no vienas darbošanās uz otru, neieklausos apkārtējos, meklēju visos trūkumus, uznāk dusmas, aizvainojos, ...tik ļoti tiecos pēc taisnīguma, ka sirdsbalsi vispār nedzirdu. Nevaru izpausties kā gribu. Un jūtos slikti, vīlusies, nospiesta. Kā mēs varam gaišāk justies?

Tiekamies un mācāmies saskatīt Dievišķo sākumu katrā radībā, kas mīt uz Zemes! Un pavērosim, kas notiek ar mūsu sarežģītajām situācijām, kad atslēdzam savu sirsniņu. Ja mūsu sirsniņas ir jau atvērtas, tad pavērosim, kā caur mūsu labestību un mīlestību pasaulē paliek gaišāk.

Nodarbību vada dabas pētniece,sirsnības enerģijas pilnā Sandra.

Nodarbības ilgums ~1.5h, dalība 7eur bērnam, kopā ar vecākiem 10eur

Bērni

Pieteikuma forma