Nakts Gongu skaņās. Rudenāju mistērija

Rudenāju mistērija

 

Aicinām kopā doties skaņu ceļojumā, caur skaņām, caur pieņemšanu un dziedināšanos, Rudens Saulgriežu laikā, ļoti skaistā vietā, Lizari kupolmājā, kur skaisti, caur plašajiem logiem skatiem pavadīsim sauli rietā un sagaidīsim lēktā!

Vakarā savus nodomus stiprināsim uguns rituālā* . Pirms nakts iegrimsim ēterisko eļļu maģijā, lai tās palīdz mums katram vispiemērotākajā veidā! Tad dosimies kopīgā Gongu naktī!

Gongu naktī Gongi tiek skandināti liegi un maigi, tā ir Gongu šūpuļdziesma, lai raisītu mūsos mieru un labsajūtu. Gongu nakts ir arī transformējoša pieredze – ilgstoši klātesot vibrējošām Gongu skaņām, mums ir iespēja attīrīties, atbrīvoties no tā, kas mums vairs nekalpo, iekšēji atjaunoties un radīt jaunas ieceres un nodomus.

Gongu nakts ir nepārtraukta Gongu skaņa un vibrācija visas nakts garumā, 7,5 stundas.Tā būs nebeidzama skaņas un virbrāciju plūsma, kad Jūs pazaudēsiet laika izjūtu. Gongu nakts laikā mēs meditēsim vai gulēsim – gulēsim cieši, kā nekad, mēs sapņosim nomoda sapņus. Cauri maģiskām Gongu skaņām, caur Gongu skaņu harmoniju mēs atdzimsim ar mīlestību pret pasauli un sevi. Pēc garās Gongu peldes mēs atmodīsimies atbrīvoti un atjaunoti.

Šajā naktī skanēs gongi, Tibetas un kristāla dziedošie trauki, šamaņu bungas, sansula, flauta, shruti, kotomo, kokle un citi instrumenti.

No rīta modīsimies, iekustināsim savu ķermeni un balsi, ļausimies lēnam, rāmam rītam un baudīsim nesteidzīgas brokastis

Par Jūsu labsajūtu parūpēsies šarmanti šamaniskā dziedātāja LEILALI, gongu mesitare Inga Rancāne

Būs sava deva pārsteiguma, miera, klusuma un Mīlestības.

Gongu nakti izbaudīsim guļus uz grīdas, tādēļ lūdzu pašiem parūpēties par savām ērtībām - ņemt līdzi paklājiņu vai matraci, guļammaisu, spilvenu, segu, siltas zeķes, apģērbties ērtās drēbēs. Tēja un dzeramais ūdens būs pieejams

*Lietus gadījumā uguns rituāls ārā nenotiks, taču savus nodomus stiprināsim kādā citā sirsnīgā veidā!

 

Vieta: Konferenču centrs Lizari, gongu nakti pavadīsim kupolmājā, kurai ir plaši logi - skaisti redzēsim saullēktu.

Vieta

Teritorijā ir arī piramīda. Tajā būs iespējams pabūt mirkli ar sevi, iegrimt meditācijā.

 

Dalības maksa 35eur vienam, nākot kopā atlaide -10%, bērniem no 7-16 gadiem - 20eur

Pieteikties: info@cza.lv,

vai

Pieteikuma forma