Muzikāla meditācija gongu un čella skaņās šūpojoties audumos, Jelgavā, Cukura ielā 22

Laiks

Meditācija čells un gongi

Norises vieta: Deju centrs Cukurfabrika, Jelgava, Cukura iela 22

Mūzika vērš mūsu uzmanību no ārējās pasaules uztveres uz mūsu iekšējo pasauli. No domām uz sajūtām. Palīdz pabūt prom no ikdienišķām domām un sajust tagadnes mieru. Mūzika uzrunā dvēseli, tāpēc daudzi pēc meditācijas daloties sajūtās saka, ka ir sajūta it kā būtu attīrījušies un nomazgājušies. Un tas ir tik skaisti!
Un ne velti, jo gongi jau izsenis ir izmantoti kā terapeitisks instruments kas dziedina un transformē. Tie atbrīvo no stresa, nomierina, veicina emocionālo atbrīvošanos.
Gongu skaņas ir iedarbīgas, jo to vibrācijas rezonē ar ķermeni. Savukārt čellu salīdzinu ar cilvēku, jo tā skaņa ir tuvākā cilvēka balss skaņai, un tā skanējums patiesi dziļi sarezonē, radot īpašu sajūtu!

Meditācijā skanēs arī daudz dažādi sajūtu instrumenti - kokle, zvaniņi, Tibetas un kristāla dziedošie trauki, bungas, šruti, metalafons radot skaņu stāstu un vedot katru savā īpašā skaņu piedzīvojumā.

Antigravitātes audumi ir 3 metri plati, veidoti no speciāla, elastīga auduma un meditācijā pārtop par īpaši ērtiem šūpuļtīkliem, kuros ir iespēja justies kā drošā kokonā, iegūt savu telpu un sajūtu, ka ir tikai skaņas un es. Turklāt visas meditācijas laikā Jūs tiekat maigi šūpoti! Šī šūpošana rada īpašu mieru, saplūst ar skaņu viļņiem radot bezsvara stāvokļa izjūtas.
Audumi pirms katra pasākuma tiek dezinficēti!

Līdzi savu spilventiņu un plediņu – visu sev nepieciešamo, lai varētu ērti justies guļot šūpuļtīklā.

Muzikālajā meditācijā vedīs mūziķe, dziesmu rakstniece Madara Fogelmane un gongu meistare, mūziķe Inga Rancāne

Meditācija notiks divos laikos:
Plkst. 18:00 Pieteikties: http://benefit.cukurfabrika.lv/pieraksts-nodarbibam/1800-muzikala-meditacija-gongu-un-cella-skanas-supojoties-audumos-madara-fogelmane-un-inga-rancane/
Un plkst. 19:30 Pieteikties: http://benefit.cukurfabrika.lv/pieraksts-nodarbibam/1930-muzikala-meditacija-gongu-un-cella-skanas-supojoties-audumos-madara-fogelmane-un-inga-rancane/

Dalībai 15eur. Iespējams norēķināties arī ar maksājumu karti.
! Ja vēlies meditāciju baudīt guļot uz grīdas, nevis šūpuļtīklā, dalība - 10eur un savu vietu piesaki zvanot
t. 29 160 618