Meditāciju klubs / Клуб Медитации

Meditāciju klubsMeditāciju vakari kopā ar Pāvelu Levuškānu - krievu luterāņu draudzes mācītāju, teologu. Pāvels ir sertificēts apzinātības prakses treneris un mūsdienu mistiķis. Viņa vēlme vadot meditācijas ir parādīt, ļaut ieraudzīt dzīvi tagadnībā. Apstāties, nebēgt pāgātnes atmiņās vai nākotnes ilgās, bet ieraudzīt to vienīgo realitāti, kurā notiek dzīve. To apzināties nav viegli, jo esam pieraduši pie sava dzīves ritma un pasaules uztveres. Tajā pat laikā tas ir pavisam vienkārši – tas nozīmē pievērsties tam, kas notiek. Un tā ir patiesa laimes sajūta- ieraudzīt dzīves brīnumu katrā tās mirklī!

Pēc tautības Pāvels ir latvietis, taču dzimis un uzaudzis Sibīrijā izsūtīto latviešu ģimenē. Tagad atgriezies savu seņču zemē ar misijas sajūtu. Viņš ir piedzīvojis dziļu apskaidrību un vēlas, lai to piedzīvo katrs no mums. Viņā ir dziļas zināšanas, harizma un tajā pat laikā viņš ir ļoti sirsnīgs, vienkāršs un atvērts!

Meditācija notiks krievu valodā.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клуб медитации в Елгаве продолжает свою работу.

В последний понедельник февраля - 25 февраля, мы встречаемся, чтобы наполниться практикой на предстоящий месяц. Это будет небольшая лекция о медитации осознанности, а затем много глубокой практики, которую потом вы сможете продолжить самостоятельно в течение последующего времени.

Так как медитация будет на особых скамейках для сидячей медитации, большая просьба приходить в удобной полуспортивной одежде. Желающие могут медитировать на стульях.

Занятия ведёт Павелс Левушканс (Брат Павел) - основатель Центра Созерцательной Жизни (Латвия), член правления Латвийского Института Межкультурных Коммуникаций, Член правления международной Ассоциации по развитию культуры осознанности. Религиовед, теолог, пионер межрелигиозного диалога в Латвии, учитель осознанности и тишины (практика медитации 23 года: ученик роси Филиппа Капло и Тик Нат Хана, христианская медитация традиции Джона Мейна и Томаса Митинга, Grateful Living о.Давида Штейндла-Раста OSB), сертифицированный Professional Coach и Mindfulness Teacher, член Ассоциации по развитию культуры осознанности АРКО (Россия). Живёт чаще всего в Латвии и Украине, а также в Израиле, Польше и других странах. В начале 2000-х пережил глубокий мистический опыт недвойственного переживания, который навсегда изменил его жизнь и взаимоотношения с Творцом, как глубинной Основой и Источником Бытия.

 

Dalībai: Ziedojums

Pieteikties: info@cza.lv, tel.20239199

vai

 

Pieteikuma forma