KOPĀ AR MAIRU GŪTMANI

Laiks

Pamodināt sevī Radītāju. maira GūtmaneVeidojam grupu, kas tiksies un darbosies 2x mēnesī kopā ar MAIRU GŪTMANI.

Viss par Mairu www.dzivotvirs.lv vai www.dziveselpa.lv sertificēta Rekonektīvās dziedināšanas praktiķe, Cigun skolotāja, pārmaiņu trenere, ārstu Džo Dispenza skolniece

Šajā kursā Maira Tev iedos visu to, ko pati ir iemācījusies un, kas ir palicis ar viņu kā visefektīvākais mehānisms, lai mainītos. Jo tikai mainoties mēs varam cerēt ieraudzīt kaut ko citu sevis radītajā realitātē.

Bet mainīties nav viegli. Jo jārēķinās ar milzīgo ieraduma spēku, smadzeņu iedzimto negativitāti, iedzimto un ieaudzināto un pieņemto programmu spēku, vides slēdžiem, sabotieriem. Jā, tik daudz mūsos darbojas dažādas lietas, kas nevēlas pārmaiņas un pretojas tām.

Dispenza saka – tava personība rada tavu personisko realitāti. Viens teikums, kas pasaka būtību, bet kuram mums katram pašam ir jānotic. Noticēt mums ļauj zināšanas.

Kad esam apbruņoti ar zināšanām, mēs izprotam realitātes veidošanos un esam motivēti veikt praktiskas darbības sevis pārveidošanā. Ja zināšanas paliek mūsos tikai filsofiskā līmenī, bet mēs nemainām sevi kā personības, tad nekas nenotiek.

Tādēļ nodarbībās DARĪSIM:

  • Apgūsi ATSLĒGU (atvērsi sevī radošumu),
  •  PITU (atbrīvosi iestrēgušās lietas,emocijas sevī), 
  • Noderīgāko no CIGUN un TAIDZI vai Neirokustībām (ķermeņa veselībai)
  • APLIS jeb koherences MEDITĀCIJA (dziedināšana caur enerģiju)

Maira vienmēr atgādina, ka esam radīti nevis, lai caur ciešanām kaut kā nebūt vilktos pa dzīvi, bet gan, lai lidotu, lai baudītu dzīves piedāvātos mirkļus un piedzīvotu katru dienu kā visfantastiskāko brīnumu!

Dalības maksa: 15 Eur

Pieteikties: info@cza.lv; t.20239199

vai

Pieteikuma forma