Ievads šamanismā. Jānis Filks. ATCELTS

Laiks

Ievads Šamainismā. Filks

Pasākums ATCELTS!

Noteikti būs, kad - laiks rādīs!

 

Aicinājums piedalīties Pasaules senākās garīgās prakses ievada nodarbībā.  Šīs senākās garīgas prakses pamati ir Animisms, pasaules skatījums, kurā ir pieņemts, ka viss, kas eksistē, materiāls un nemateriāls, ir ar garu apveltīts, visam ir gars, dzīvam un nedzīvam, cilvēkam, kokam, ūdenim un akmenim. Arī idejām un domām ir garīgums, it visam ir Dievišķums.    

Prakses pamats ir māksla doties meditatīvā dvēseles ceļojumā uz neredzamo paralēlo smalko garu pasauli, kas pastāv blakus parastai fiziskai realitātei. Šo dvēseles ceļojumu veic, lai iegūtu spēku, palīdzību un informāciju par jautājumiem jebkurā savas dzīves jomā - garīgumā un veselībā, nodarbošanā un attiecībās. Ceļojuma piedzīvojums un ieguvums var būt dziedinošs un spēcinošs.

Šī veida darbība ir pasaules vecākā meditatīvā/garīgā/dziednieciskā prakse un vēl šodien atrodama visos apdzīvotos kontinentos. Ir jāatzīmē, ka katrai kultūrai ir savas īpatnības, bet pamatpaņēmieni ir universāli visiem. Prakses nolūks ir atvērt savu redzējumu uz pasauli, kas ir paslēpta aiz “normālā” skata. Izmantojot ritmu, dziesmu un deju, dalībnieki dodas meditatīvos ceļojumos, lai pieredzētu tiešo atklāsmi - lai apzinātu savus pavadošos sargu garus un atklātu savu paša dziļāko spēku.

Mūsdienu starptautiskajā zinātniskajā / akadēmiskajā valodā, kā arī mūsdienu Latviešu valodā šo praksi sauc par “Šamanismu”. Bet tas latviešu valodai ir svešvārds, kā senie Latvieši jeb Baltu ciltis dēvēja savu “animiskās / šamaniskās” prakses, ir jau sen aizmirsts, kā arī ir aizmirstas to prakses īpatnības. Latvju tautas dainās, folklorā un citur, ir palikuši tikai mājieni par to, kas kādreiz varēja varbūt būt bijis.

Izmantojot universālos paņēmienus, ko pielieto visas pasaulē vēl pastāvošās “animiskās / šamaniskās” kultūras, ir iespējams ieskatīties mūsu senču pasaules skatījumā, kā arī savā personīgajā garīgumā.   

Laiks:

Piektdien, 3.aprīlī 18:00 ~>21:00

Sestdien, 4.aprīlī  09:00 ~>19:00

Svētdien, 5.aprīlī 09:00 ~>17:00

Vadītājs: Valkyris Pilka jeb Jānis Filks, šamanisma praktiķis

Ja jautājumi, nekautrēties ar Jāni sazināties, t. nr. 29275179 vai e-pastu uz <<jkfilks@ml.lv>>.

 

Dalībai: 70eur

N.B. Tikai 10 vietas!

Pieteikties: info@cza.lv, t.20239199

vai

Pieteikuma forma