Atdzimšanas elpošana

Laiks

Atdzimšanas elpošana

Vai bieži jūties sadusmots, aizvainots, saskumis? Vēlies pārmaiņas savā dzīvē? Kādi ir tavi uzskati par sevi, par citiem, par dzīvi?  

Vai tevi apmierina? Ja nē- tu vari mainīt to, ja gribi.

Atdzimšanas elpošana ir droša efektīva un metode, kas paplašina apziņu, ļaujot saskatīt patiesību un rast atbildes uz daudziem jautājumiem, ko loģiskais prāts nespēj. Elpa atbrīvo, tā ļauj apstāties un ieraudzīt būtisko. Mainot elpošanas paradumus, mēs varam mainīt savus uzskatus un domāšanu, atbrīvoties no iestrēgušām emocijām, transformēt nepatīkamas atmiņas, uzlabojot savu labsajūtu.

Ja sajūti vēlmi būt savā patiesajā spēkā, raksti/piesakies .....

Drošu telpu transformācijai radīs:

Vineta Rassa – Atdzimšanas elpošanas pasniedzēja, pirtniece, kas mīl rakties latviskās dzīvesziņas dziļumos un kopt senču tradīcijas, nerimstoši apgūst zināšanas sevis un pasaules kārtības izpratnē un ir vienkārši empātiska būtne, kas vēlas, lai cilvēki būtu, brīvi, autentiski, priecīgi un laimīgi! “Sāku ar SEVI” 😊

Atdzimšanas elpošana ir mani atvērusi patiesai mīlestībai, pieņemšanai un dziļai cieņai par katras Dvēseles ceļu. Esmu pateicīga un patiesi pagodināta par iespēju būt klātesošai un caur sazemētību, mīļumu un drošības sajūtu atbalstīt citus – katru savā Dvēseles ceļā.

Laura Šuspāne - esmu Atdzimšanas elpošanas pasniedzēja, nerimstoša  cilvēka prāta un ķermeņa spēju robežu izzinātāja. Šobrīd esmu sapratusi darīšanas lielo spēku pārmaiņu īstenošanai savā dzīvē. Esmu atbildējusi uz daudziem saviem "ko" un "kā" un ar prieku dalos savā pieredzē. Katrs no mums ir pelnījis vislabāko, tāpēc mani saviļņo brīži, kad varu būt lieciniece pārmaiņām,- kad cilvēks sajūt savu lielumu vai kad pati apzinos to sevī. Telpas radīšana elpai- tas ir mans prieks un aicinājums.

Šoreiz bez īpaša teorijas virziena, šoreiz būs sarunas, iešana katra personīgajā dziļumā + elpošana :)

Līdzi jāņem: paklājiņš, plediņš un neliels spilventiņš.

Vietu skaits ierobežots! Līdz 10 cilvēkiem

Nodarbības ilgums ~3h

Tehniski jautājumi par nodarbības norisi: Vineta 28630226

Dalībai 20eur

Pieteikties: info@cza.lv, t.20239199

vai